Přihlásit se  \/ 
x
x
Registrovat  \/ 
x

Vyhledávaná gynekoložka MUDr. Kamila Nouzová působí už několik let ve své pražské ordinaci ProfiGyn. Letos ke svým aktivitám přidala ještě rehabilitační zařízení ProfiTherapy, které pomáhá ženám s různými problémy v oblasti malé pánve.

Číst dál...

Těšíte se na příchod nového života? Pak vám jistě problesklo hlavou, co vše budete muset pro své miminko pořídit. Zpočátku se to zdá jako spousta věcí, které nebude jednoduché ani levné pořídit.

Číst dál...

Plánujete rekonstrukci nebo nový pokoj pro své miminko? Nevíte si rady, ale rádi byste ho uzpůsobily co nejvíce potřebám svého nejmenšího? To podstatné vám poradíme vám v článku.

Číst dál...

Porodnice v pražské nemocnici na Bulovce začala lákat klientky na novinku v podobě Centra porodní asistence. V médiích se začalo o zařízení psát jako o porodním domě s tím, že něco podobného české porodnice zatím nenabízely.

Číst dál...

Před devět miliard korun (417 milionů dolarů) má dle verdiktu kalifornského soudu vyplatit společnost Johnson & Johnson ženě, která je přesvědčena, že kvůli používání dětského pudru Johnson & Johnson onemocněla rakovinou vaječníků.

Číst dál...

Dolní komora Parlamentu schválila novelu zákona o pohřebnictví, který změní způsob nakládání s mrtvě narozenými dětmi. Tělíčka dětí po potratu, splní-li podmínky specifikované v zákoně, budou moci být předána rodičům pro pietní obřad.

Číst dál...

Chyba, která nemá v Česku obdoby, se podle informací on-line deníku Blesk.cz přihodila na brněnské klinice Reprofit, která patří fondu Hartenberg Andreje Babiše. Dvěma ženám, údajně cizinkám, byl do dělohy vložen cizí zárodek. Na chybu se přišlo při rutinní kontrole kvality.

Číst dál...

Roboticky asistované operace jsou u nás prováděny už 11 let. Za tu dobu bylo v České republice provedeno přibližně 10 000 robotických výkonů. Aktuálně je v České republice celkem sedm robotických center, většina operací provedených za poslední tři roky však spadá pouze pod čtyři pracoviště. Roboticky se v České republice operují hlavně pánevní karcinomy, jejichž robotické odstranění hradí několik zdravotních pojišťoven. Bohužel robotických operací rakovin dělohy se v Česku provádí poskrovnu, ačkoliv v celosvětovém měřítku gynekologické operace v robotické chirurgii dlouhodobě vedou.

Číst dál...

Téma "menstruace" v uplynulých týdnech zahltilo mnohá světová média. Postarala se o to americká novinka zvaná "Flex". Jde o polymerový disk, tvarem podobný pesaru.

Číst dál...

Oddělení G5 Gynekologicko-porodnické kliniky 1. lékařské fakulty UK a VFN v Praze (tzv. klinika U Apolináře) si i v roce 2015 udrželo svou pozici jedničky v gynekologické endoskopii.

Číst dál...

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.