Přihlásit se  \/ 
x
x
Registrovat  \/ 
x

Kontraktura na prstech

Více
8 roků 2 měsíců zpět #168 od Renatka77
Renatka77 COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED Kontraktura na prstech
Ahoj, mám v těhotenství zhoršené kontraktury na prstech. Na operaci nechci, protože sestra má stejný problém a operace byla dost masakr. Prý na to existuje nějaká injekce, která by snad šla aplikovat i v těhotenství. Nemáte někdo zkušenost? Díky,
Renata

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

Více
8 roků 2 měsíců zpět #169 od Lucinkaaa
Lucinkaaa COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED Kontraktura na prstech

Renatka77 napsal: Ahoj, mám v těhotenství zhoršené kontraktury na prstech. Na operaci nechci, protože sestra má stejný problém a operace byla dost masakr. Prý na to existuje nějaká injekce, která by snad šla aplikovat i v těhotenství. Nemáte někdo zkušenost? Díky,
Renata

Jmenuje se to Xiapex , osobní zkušenost nemám a nevím, jestli to jde i v těhotenství. Byla na tom moje máma a je nadšená, ale stálo to skoro 30 000 Kč. Určitě to ale za to stojí. Hodně štěstí.

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.