Přihlásit se  \/ 
x
x
Registrovat  \/ 
x

Geneticky opar?

Více
6 roků 8 měsíců zpět #184 od Jitulka
Jitulka COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED Geneticky opar?
Dobry den,
mam prosim dotaz. Minuly tyden jsem opakovane spala s mym novym pritelem bez kondomu. Jemu se asi 2 dny po poslednim pohlavnim styku udelali na penisu cervene fleky (je jich hodne) a me se na rtu asi take za 2 dny udelal maly opar. Pritele fleky neboli a ani se nejedna o zadne puchyrky, ktere by ho palili ci svedili....ale vypada to dost osklive....Strasne se bojim, jestli jsem pritele nenakazila nejak Herpes genitalis? v dobe pohlaniho styku jsem ale opar na rtu nemela a ani nikdy predtim jsem herpes genitalis nikdy neprodelala...tento opar na rtu se mi udelal temer ve stejnou dobu jako priteli ty fleky na penisu, tedy az po sexu....jemu se ty pdobne fleky (ale tehdy mensi) udelali i pred mesicem, kdyz jsme spolu prvne spali bez kodnomu, a i me se opet udelali pote 2 opary na rtu a jeden jeste maly pod rtem....priteli tehdy ty fleky sami zmizeli po par dnech....myslite si prosim, ze se jedna opravdu o herpes genitalis a jak prosim ted bychom meli postupovat? a hlavne, jde urcit pokud se opravdu o herpes genitalis jedna, kdo od koho se nakazil? a take, jestli pritel musi jit k doktorovi, kdyz mu ty flicky sami po par dnech zmizi? Muzeme mit priste spolu zase nechraneny pohavni styk ci musime soulozit jenom s kondomem? Nikdy jsem s zadnym partnerem tento problem nemela, ted je to porpve, co se mi pritel sveril,ze po sexu se mu tyto fleky udelali....:// Dekuji za Vasi radu, Jitka

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.