Přihlásit se  \/ 
x
x
Registrovat  \/ 
x

těhotenství?

Více
9 roků 4 měsíců zpět #119 od hermik
hermik COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED těhotenství?
Dobrý den, v den kdy mi měla dorazit menstruace jsem si dělala těhotenský test, ten vyšel pozitivní další den ráno jsem si ho dělala znovu a znova byl pozitivní,pan doktor si mě pozval k sobě,ale nic tam neviděl,je možné,že těhotná vubec nejsem?Nebo mám návštěvu doktora opakovat třeba po týdnu?

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.