Přihlásit se  \/ 
x
x
Registrovat  \/ 
x

Borelioza a chlamydie

Více
6 roků 3 měsíců zpět #464 od Lucynka7
Lucynka7 COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED Borelioza a chlamydie
Již před dvěma roky jsem měla chlamydie a boreliozu. Byl to běh na dlouhou trať. Atb mi skoro nezabírali. Zkoušela jsem alternativní léčbu a spousty dalšího. Po roce a půl bolestí, brnění rukou, nohou, bolestí kostí, kloubů jsem se z toho pomocí chlorophyllu, lichorerisnice, tuzebniku a oresaku královského z toho tak nějak dostala. Jenže bychom chtěli s přítelem miminko a jelikož ještě teď někdy občas beru tyto veškeré bylinky, tak nevím zda to co jsem popsala chlorophyl atd mohu brát i v těhotenství. Navíc jsem slyšela, ze těhotenství a porod může tyto nemoci vyvolat a navrátit zpět. Nemáte někdo zkušenosti? Děkuji všem za raku

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

Více
6 roků 3 měsíců zpět #465 od admin
admin COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED Borelioza a chlamydie
Dobrý den,užívání bylinek v těhotenství není zcela bezpečné. Je dobré se o konkrétních druzích užívaných bylin poradit s gynekologem.
Hodně štěstí.
GYNWEB.cz

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.