Přihlásit se  \/ 
x
x
Registrovat  \/ 
x

Těhotenství

Více
10 roků 2 měsíců zpět #65 od Monika21
Monika21 COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED Těhotenství
Tak jsem byla včera na pohotovosti 11.7. a brali mi krev jsem ve 4 -5 týdnu těhotenství a gestační váček je 8mm ale bez plodu tak jsem měla dneska 12.7. přijít na lačno na 7:00 ráno a krev je pořád stejná jak včera ptali se mě jestli mám zájem o těhotenství a já že ano a pan doktor říkal že teda počkáme do přištího týdne do čtvrtku a podle toho jestli bude vidět plod tak budeme pokračovat a jestli né tak půjdu na zákrok je možné že se plod ještě objeví moc bych si to přála děkuji moc Monča

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

  • Tehule
  • Avatar uživatele Tehule
  • Návštěvník
  • Návštěvník
9 roků 7 měsíců zpět - 9 roků 7 měsíců zpět #106 od Tehule
Tehule COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED Re: Těhotenství
Možné je všechno, nicméně v tomto případě nelze nic říci z hlavy a je potřeba
počkat, co gynekologie zjistí...
Poslední úprava: 9 roků 7 měsíců zpět od admin.

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.