Přihlásit se  \/ 
x
x
Registrovat  \/ 
x

Určení pohlaví

Více
6 roků 2 měsíců zpět #174 od Kotnourová
Kotnourová COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED Určení pohlaví
Ahoj nevím kam to dát, tak snad jsem se trefila...dnes jsem byla v poradně a mému gynekologovi se povedlo získat pěkné obrázky na památku. Mimčo je tam dokonale rozcapené a já mám jednoduchý dotaz... poznáte podle fotky co se na ní ukrývá za pohlaví... já se v tom nevyznám a můj lékař to neříká.... prý nějaká žaloba kvůli špatně určenému pohlaví... já už jedno děcko mám a je mi to celkem jedno, ale prostě jsem zvědavá a rozčiluje mě, že nevím a nepoznám co to je...
Přílohy:

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

Více
6 roků 2 měsíců zpět #179 od Lucinkaaa
Lucinkaaa COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED Určení pohlaví
AHoj, vidím varlátka, takže podle mě kluk. :cheer:

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.