Přihlásit se  \/ 
x
x
Registrovat  \/ 
x

vynechání antikoncepce

Více
9 roků 4 měsíců zpět #120 od Katka06
Katka06 COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED vynechání antikoncepce
Chtěla bych se zeptat co mám dělat když jsem měla asi před týdnem menstruaci a začala jsem brát prášky jako obvykle ale zapomněla jsem si dva dny vzít prášek a dneska když jsem si vzala jeden jak mám tak jsem dostala menstruaci.Nevím co mám teď dělat.Beru antikoncepci jménem Lindynette 20.Děkuji předem za nějakou odpověď a pomoc

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

Více
9 roků 2 měsíců zpět #125 od Petra1234
Petra1234 COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED Re: vynechání antikoncepce
Když se mi tohle několikrát stalo, tak jsem brala prášky pořád dál...:blink:

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

Více
6 roků 2 měsíců zpět - 6 roků 2 měsíců zpět #175 od Marikanovotna88
Marikanovotna88 COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED vynechání antikoncepce
Dobrý den, zkuste se poradit s vaším gynekologem, ale myslím, že je to normální, že dostanete menstruaci, když vynecháte 2 pilulky a třetí den dostanete měsíčky. Ale zkuste se poradit třeba tady na Gynwebu v poradně.
Poslední úprava: 6 roků 2 měsíců zpět od admin.

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

Více
5 roků 2 měsíců zpět #466 od adela123
adela123 COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED vynechání antikoncepce
Dobrý den. Prosím o radu. Užívám antikoncepci violetta užívám je už 3 roky v květnu jsem za sebou za poměla užít tři pilulky .Menstruace mi nepřišla měla jsem zpoždění 1 měsíc ale nic jsem si z toho nedělala jelikož jsem si myslela že už za ty tři roky mám v sobě imunitu.Nakonec jsem šla k paní doktorce na kontrolu ta mi řekla že na ultrazvuku vidí černou tečku udělala mi tedy rozbor krve který vyšel negativní ted už to bude skoro druhý měsíc co mi nepřišly měsíčky a není mi dobře je mi pořád špatně a motá se mi hlava když jsem s tím byla u praktický lékařky tak mi řekla že tlak je v pořádku i všechno další abych šla na krev znova jestli to nebylo příliš brzo prosím co jsi myslíte vy? Moc by mi to pomohlo děkuji za odpověd.

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.