Přihlásit se  \/ 
x
x
Registrovat  \/ 
x

určení staří těhotenství

Více
9 roků 11 měsíců zpět #165 od Moňas
Moňas COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED určení staří těhotenství
Zdravím,

20. října jsem měla menstruaci. V noci z posledního října na 1. listopad jsme měli nechráněný styk, ovšem muž do mě nevyvrcholil. Dělala jsem si několik testů a byly negativní, poté mi 15. listopadu přišla i menstruace a ten den jsem si dělala i další test - opět negativní. Od konce menstruace se s mužem o miminko snažíme aktivně. 29. listopadu jsem si dělala večer další test - zase negativní.

Ovšem 5. prosince odpoledne byla na testu velmi slabá čárka, téměř neviditelná. Spíš jen malý stín

9. prosince odpoledne jsem si dělala velmi citlivý test, který určí těhotenství prý již 2 dny po oplodnění a byla tam zase velice slaboučká čárka, test jsem si teda dělala další den z ranní moči a jinou značku a čárka již byla dost viditelná, pro jistotu jsem dělala test ještě dnes ráno a čárka sílí :D 20. jdu na gyndu, ale zdá se mi, že je ještě brzo na pozitivní test, tak mě napadlo, zda jsem nemohla otěhotnět už na začátku listopadu? To bych ale asi neměla menstruaci, i když to se stává často, ale zase tolik negativních testů? Nějak nevím, prosím o radu, děkuji

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

Více
9 roků 11 měsíců zpět #166 od Silvie007
Silvie007 COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED určení staří těhotenství
AHoj, myslím si, že to bude "čerstvé". Když jsi menstruovala, těžko by se váček udržel, i když teoreticky možné to je. Stáří oplodněného vajíčka ti řeknou na UZ.
B)

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.