Přihlásit se  \/ 
x
x
Registrovat  \/ 
x

Panenský kokosový olej místo lubrikantu?

Více
5 roků 11 měsíců zpět #180 od Nyki77
Nyki77 COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED Panenský kokosový olej místo lubrikantu?
Dobrý den, trpím po 5ti porodech na zápaly a po přeléčení i následné probiotické léčbě, je intimní styk bolestivý, lubrikant mi nedělá dobře, ráda bych vědět jestli je ten panenský kokosový olej vhodný nebo ne..děkuji mockrát.

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

Více
5 roků 11 měsíců zpět #181 od Lucinkaaa
Lucinkaaa COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED Panenský kokosový olej místo lubrikantu?
Bolestivý styk je většinou známka, že je poševní zánět. Takže nejdříc bych řešila tohle (případně i přeléčit partnera). No a až budete oba v cajku, pak bych zkoušela třeba initmní přípravky s tea tree olejem. Ale nejdřív bych mastila k dokorovi asi.

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.