Přihlásit se  \/ 
x
x
Registrovat  \/ 
x

Operace dělohy

  • Anonym
  • Avatar uživatele Anonym COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
  • Návštěvník
  • Návštěvník
11 roků 3 měsíců zpět #67 od Anonym
Anonym COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED Operace dělohy
Dobrý den.Chtěla bych se zeptat jak dlouho trvá operace Hysterektomie. Jdu na ni ale vlastně nevím co mi budou ani dělat.Stále krvácím měla jsem i srůsty 2x jsem byla na čištění ale nic nepomáhá.Můj problém ještě je že mi nefungují nadledvinky a tak mám strach z operace že pak nebudu mít nic co mi bude vyrábět hormóny. Poradí mi někdo a řekne mi k tomu co je třeba.Děkuji za odpověď :-(

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.