Přihlásit se  \/ 
x
x
Registrovat  \/ 
x

MUDr. Miloš Vysloužil

Olomoucký kraj · Šumperk Temenická 2766/92

Důležité informace

Ano
778 491 354
583 250 434

Informace

Gynekologická ordinace MUDr. Miloše Vysloužila, bývalého primáře gynekologicko-porodnického oddělení nemocnice v Šumperku. Gynekologická ordinace v Šumperku - Temenici nabízí jak preventivní gynekologické prohlídky, tak kompletní těhotenskou péči. Konzultace v oblasti neplodnosti, antikoncepce, onkologie atd. Ordinace je vybavena ultrazvukem.

Galerie


Vybavení

Products

Ceník

Aktuální ceník najdete zde.

Lokalita: Olomoucký kraj, Šumperk

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.