Přihlásit se  \/ 
x
x
Registrovat  \/ 
x

TOP
1
Praha, Praha 2 Apolinářská 18

Porodnice "U Apolináře" je vyhlášeným pracovištěm. Byla založena v roce 1875 a od samého počátku je nedílnou součástí Univerzity Karlovy. Porodnice "U Apolináře" patří mezi...

3
Praha, Praha 8 Budínova 67/2

Gynekologicko-porodnická klinika Nemocnice na Bulovce poskytuje služby zejména severní části Prahy a jí přilehlým obcím. Na porodním sále jsou 4 porodní boxy. Oddělení šestinedělí disponuje...

5
Praha, Praha 4 Podolské nábřeží 157/4

Jedno z největších gynekologicko-porodnických a novorozeneckých pracovišť v České republice, ročně zde proběhne cca 4800 porodů.

...

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.