Přihlásit se  \/ 
x
x
Registrovat  \/ 
x

Standardní registrace nabízí dostatečnou prezentaci pracoviště, a to jak slovně, tak graficky. Až 5 fotografií pracoviště (+ logo) a popis poskytovaných služeb umožní pacientky dostatečně zaujmout. Kompletní kontaktní informace včetně odkazu na webové stránky jsou zárukou získání co nejvyššího počtu potenciálních pacientek.

100 znaků vlevo
Následující údaje nebudou zveřejněny, slouží provozovateli portálu GYNWEB.cz,
1000 znaků vlevo
Do přílohy, prosím, nahrajte logo a fotografie. Fotografii, kterou si přejete mít jako úvodní, pojmenujte jako "uvod". Děkujeme. Pozn. fotografie můžete též zaslat emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Přidat soubory

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.