Přihlásit se  \/ 
x
x
Registrovat  \/ 
x

laparoskopie

Více
9 roků 8 měsíců zpět #170 od maceček
maceček COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED laparoskopie
Dobrý den, prodělala jsem před nedávnem laparoskopickou operaci ( chromopertubace ) s tím, že vejcovody jsou průchozí a po gynekologické stránce jsem v pořádku. Chtěla bych se zeptat jak je to s menstruací po laparoskopii ? Hned po operaci jsem začala mírně špinit i s trochou krve, trvalo to krátce a prý to po zákroku bývá a nemám to považovat za menzes. Dnes jsem 28-DC , menstruaci mívám max. 28-DC a stále nic. Zajímalo by mě za jak dlouho jí nemám :) očekávat , předem děkuji...

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

Více
7 roků 9 měsíců zpět #182 od Lucinkaaa
Lucinkaaa COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED laparoskopie
Už je to určitě passé, ale po gyn operacích je to různé. Někdo dostane menstruaci hned, někdo čeká i šest týdnů.

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.