Přihlásit se  \/ 
x
x
Registrovat  \/ 
x

První den Vaší poslední menstruace (MM/DD/YYYY format)
Průměrná délka cyklu: (od 22 do 45) (standardně 28)
Průměrná délka luteální fáze: (od 9 do 16) (standardně 14)
Odhad dne oplodnění:    
Odhad dne porodu:      
Odhad stáří těhotenství:  

Těhotenská kalkulačka je skvělým pomocníkem k tomu, abychom určili stáří těhotenství. Je potřeba znát datum poslední menstruace, délku menstruačního cyklu a je třeba odhadnout délku luteální fáze. Neznáme-li délku luteální fáze, zadáme číslo 14.

Těhotenská kalkulačka v těhotenské aplikaci MAMApp

Těhotenská aplikace MAMApp nám stáří těhotenství určí stejným způsobem - tedy po zadání data poslední menstruace. Na základě tohoto pak uživatelce nabízí další informace týkající se daného týdne těhotenství: články o těhotenství, harmonogram těhotenských vyšetření atd. atd. V případě, že lékař určí jiné stáří těhotenství - například na základě ultrazvukového vyšetření, je možné v aplikaci stáří těhotenství upravit posunem vpřed, či vzad.

     

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.