Přihlásit se  \/ 
x
x
Registrovat  \/ 
x

Náhradní matka v 62 letech?

Více
11 roků 9 měsíců zpět #52 od Blanka Vok
Blanka Vok COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED Náhradní matka v 62 letech?
Moje 34 letá dcera nemůže ze zdravotních nosit sama dítě. Je plodná, před rokem čekali s manželem miminko (byla již ve 4,5 měsíci), ale přišla o něj. Praskla jí slezina a během těžké operace dítě zemřelo a muselo být odebráno císařským řezem.

Dcera má jen jednu ledvinu, a to se sníženou funkcí, která se v poslední době zhoršila. Těhotenství je proto pro ni život ohrožující.

Je mi 62 let a jsem 10 let po přechodu a sterilizaci. Chtěla bych se zeptat, jestli bych dceři a zeťovi mohla jako náhradní matka dítě odnosit. Na svůj věk se cítím dobře, nemám žádné vážné onemocnění.

Děkuji předem za odpověď, případně za nějakou jinou radu, jak by mohli vlastní dítě mít. Náhradní matka stojí statisíce korun.

S pozdravem BV

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.