Přihlásit se  \/ 
x
x
Registrovat  \/ 
x

těhotenství

Více
11 roků 8 měsíců zpět #96 od Kate
Kate COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED těhotenství
Dobrý večer. Mám dotaz.. Beru antikoncepci Vreya (od května 2012), beru pravidelně ve stejnou dobu, jednou se stalo, že bylo 15 min zpoždění.. V pátek 2.11 - osmý den, tj. po pauze jsem zase začla jako obvykle, dnes jsem měla nechráněný sex a přítel se bohužel do mě udělal.... Poté jsem se šla hned vysprchovat. Chtěla jsem se zeptat jaké je riziko otěhotnění?? Je mi 19 let, dítě ještě nepřipadá v úvahu. Děkuji za odpověď. :(

COM_KUNENA_LOGIN_PLEASE

Upozornění

Portál GYNWEB.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.